O nas

Działamy jako agent sprzedaży dla firm, które posiadają ciekawe rozwiązania (produkty lub usługi) ale nie zawsze są w stanie odpowiednio szybko i skutecznie dotrzeć do i potencjalnych klientów w Polsce i za granicą.

Mamy bogate doświadczenie w sprzedaży produktów i usług do dużych i średnich firm z wielu branż wykorzystując wydarzenia biznesowe, targi, tradycyjne działania handlowe, internet oraz nowoczesne media.

Naszą mocną stroną są kompetencje w zakresie budowy relacji handlowych na rynkach zagranicznych.

Pracujemy zarówno dla firm posiadających rozwiązania dla kluczowych branż produkcyjnych (motoryzacja, meblarstwo, farmacja, FMCG) i przemysłowych (energetyka, branża wydobywcza, OZE, hutnictwo etc) jak również firm usługowych
(bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja, usługi medyczne etc). Nasz cel to przyniesienie konkretnych efektów naszym klientom w postaci wzrostu sprzedaży.

Wiemy jak dotrzeć do klienta, jak budować relacje
i przekuć je w sprzedaż. Pomagamy w doborze najlepszych narzędzi marketingowych i sprzedażowych, które przynoszą wymierne korzyści. Specjalizujemy się w sprzedaży B2B oraz B2B2C.

Nie boimy się pracować za sucess fee. Mamy ponad 13 lat doświadczenia w sprzedaży, wydarzeniach b2b (targi, konferencje, eventy) oraz współpracy z mediami. Skupiamy się na efektach liczonych w liczbie nowych kontraktów i wzroście wartości Twojej firmy.