Innowacyjna Produkcja, Nowoczesne Technologie & profesjonalizacja Badań i Rozwoju w firmie – Łódź

5 czerwca odbędzie się śniadanie biznesowe “Innowacyjna Produkcja, Nowoczesne Technologie & profesjonalizacja Badań i Rozwoju w firmie” w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A

Zapraszamy do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na śniadanie biznesowe wszystkie osoby zarządzające firmami produkcyjnymi oraz dyrektorów i kierowników odpowiedzialnych za produkcje, operacje, ciągle doskonalenie oraz strategię i rozwój.

Śniadanie biznesowe, „Innowacyjna Produkcja, Nowoczesne Technologie & profesjonalizacja Badań i Rozwoju w firmie”, to wydarzenie mające na celu przedstawienie uczestnikom, najnowsze rozwiązania w obszarze doskonalenia produkcji oraz technologie wspierające produkcję. Podczas spotkania dowiecie się Państwo jak poprawić efektywności organizacji oraz pobudzić innowacyjność w praktycznym podejściu do budowania i rozwijania działów R&D, jakie korzyści przynoszą inwestycje w efektywność energetyczną, kogenerację i OZE. Jednocześnie będzie to świetna okazja do skorzystania z porad ekspertów w zakresie pozyskiwania finansowania unijnego na prace badawczo-rozwojowe i działy jakości oraz na inwestycje w linie produkcyjne i rozbudowę fabryk i zwiększenie efektywności energetycznej.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?
• Gwarantujemy 100% praktycznej wiedzy i unikalne case studies!
• Spotkanie to idealne miejsce do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami oraz szansa na nawiązanie nowych kontaktów ;
• Dowiesz się jak realnie automatyzacja wpływa na koszty i zatrudnienie;
• Skorzystasz z porad ekspertów, którzy powiedzą jak pozyskać środki i jak wdrożyć innowacyjne rozwiązania w firmie;
• Jak uzyskać wsparcie finansowe na zwiększenie efektywności energetycznej.

Do udziału w Spotkaniu zapraszamy osoby zarządzające firmami produkcyjnymi oraz dyrektorów i kierowników odpowiedzialnych za produkcje, operacje, ciągle doskonalenie oraz strategię i rozwój.

Mamy nadzieję, że spotkanie to będzie dla Państwa okazją do wielu inspiracji, wymiany doświadczeń i niekończących się rozmów w gronie praktyków w obszarze produkcji innowacji i rozwoju oraz płaszczyzną w nawiązaniu i podtrzymaniu relacji biznesowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla dwóch uczestników z jednej firmy.

PROGRAM ŚNIADANIA BIZNESOWEGO Industry 4.0 dostępny jest na https://innowacyjnaprodukcja.konfeo.com

Do zobaczenia!

Zespół Higati.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *